Prosinec 2011

Poslední??

31. prosince 2011 v 1:11 | Monča |  Monča píše..
Ahoj,
tak toto je asi můj poslední článek za tento rok.. (Jedu dnes nečekaně ke kamarádce a už tu nic nestihnu přednastavit...) Asi mi nebudete věřit, ale dokonce u tohoto článku i brečím.. Musím se rozloučit s dalším rokem stráveným s Vámi. Jsem moc ráda že tu s vámi můžu být.. Podle roků už je toto 3 rok co tu s vámi jsem... rok 2009,2010 i tento 2011. Je to strašný jak rychle to utíká a to si ještě pamatuju jak jsem dělala úplně první dess do clubu.. Doufám že tu s vámi budu ještě dlouho a dlouho se budem s některými výdat na koncertech... Přeju Vám další úžasný rok.. Užívejte si.. Těm co jsou v 9. třídě vy si taky užívejte svých spolužáků, protože vám to strašně rychle uteče a už se nemusíte jako celá třída vidět... Doufám že si vyberete správnou školu na které se vám bude líbit... Ale i ostatním ať se vám ve škole daři... Už ani nevím co všechno vám všechno sem mám přát.. Užívejte si života, je nehorázně krátkej...

Krásný nový rok!

PP Monča

Soutěž- Bodování

30. prosince 2011 v 13:43 | Monča |  ღ Souteže ღ
Ahoj,
tak jak sem vám sem kolem 1 hodiny psala.. Bodovala jsem vaše blogy do soutěže.. Na soutěže je nově stránka na webnode... Tam budu organizovat různé velké soutěže terhaku... Vždy tu bude ale info...Na webu už je včerejší hodnocení...

http://soutez-oct.webnode.cz/


Ráno!!

30. prosince 2011 v 0:54 | Monča |  Monča píše..
Ahoj,
výseldky vaší aktivity za 29.12. vám tu dám až tak kolem poledne... Teď jsem to doděla a už jsem nehorázně zmohlá!! Nejvíce bodů dostal blog od Lufíka a ten měl 5 bodů a +, ale byly tam i některé blogy s -.
Dobrou noc Monča

Začínáme!!!

29. prosince 2011 v 17:20 | Monča |  ღ Souteže ღ
Ahoj,
celkem jste mě překvapili!!! Že se budete tak hojně účastnit v počtu 18 fans!! Což myslím že je super...Teď trošku info-
Zde na blogu bude mít každý flog svůj menší profil, kam vám zapisovat +,- a body, které vám pak vždy po týdny možou a - nemusí pomoct v anketě kdo postoupí do dalšího kola.
+= Plus dostává ten kdo přidává na blog nějaké doopravdy zajímavé články
-= Pokud nepřidáte za celý den ani jeden článek
body= Každý den blog dostává body podle své aktivity můžete za 1 den dostat max 5 bodů...

Ode dneška každý blog dostává body, +,-!

Hodně štěstí!!!


Soutěž (tipovačka) - výsledky

29. prosince 2011 v 15:52 | Ajush |  ღ Bleskovky ღ
Ahoj děcka, jistě si někteří z vás pamatují na takovou soutěž → Tipovačku... Bylo to opravdu o vašem tipu ;D*** Pro ty kdo neví tak soutěž byla o tom že myslím na jedno číslo od 0 do 200 ... A ten kdo si tipnul nejblíže dostane ode mně 150 bodů :)) Myslím že to stálo za to...Ale je mi líto že vás bylo jenom 5 ;(( Čekala jsem více když to bylo tak lehké :)) No uvídme snad přiště se vás zapojí více ;D*.....


A na jaké číslo jsem myslela?... Bylo to číslo 131!! ;D* Takže nejblíže byla KamČa ( č. 71 ) ...

Gratuluji ;))* ^^


A byla by jsem ráda kdyby jste se zapojili do soutěže která je hned pod tímto článkem ;P* Děkuju ...

Ajush :)* ^^

Soutěžka pro vás

29. prosince 2011 v 15:40 | Ajush |  ღ Bleskovky ღ
Ahoj, tak konečně zase nějaká ta soutěžka... :))) Tak honem!!! ^^


Včera Praha, dneska blog!

29. prosince 2011 v 11:35 | Monča |  Monča píše..
Ahoj,
včera jsem byla v Praze, bylo to tam naprosto úžasnýý!! <3 <3 <3 Moc jsem si to užila, až na to že mám něco s vazama =D.. No co =D Dneska k nám přijde návštěva tak než přijde musím pomáhat připravit chlebíčky atd... No ale pak už budu jen tu! Zahájí vám Soutěž blogařů!! Dámm vám sem i nějaké fotky, které mi posíláte na e-mail a dlouho tu nebyla žádná grafika tak se o něco pokusím =D... No to je zatím asi vše... Jdu vše připravit a kolem 3 sem začnu přidávat!!
PP Monča

Zítra- Nejsem tu!

27. prosince 2011 v 11:25 | Monča |  Monča píše..
Ahoj, jdu vám nahlásit svojí zítřejší nepřítomnost. Zítra jedu už po 3. za kamarádkou Kristýnou. Musím jí dovést vánoční dárek a jdeme spolu zase blbnout ven a nakupovat na Chodov. Uvidím jestli přidám něco až přijedu to ještě vůbec nevím.. No uvidíme =D Každopádně zítra max. přednastavené články a pak večer možná nějaký článek =D. No tím obe mě vše.. Dneska články až spíš večer, jedu s mamkou někam na návštěvu ani nevím kam =D... Tak PP Monča!

Soutěž blogařů?

26. prosince 2011 v 19:07 | Monča |  ღ Souteže ღ
Ahoj,
VVS byla ukončena a mám tu pro vás novou velkou soutěž (dokud jsou prázdniny a mám na organizování čas).Soutěž blogařů! Mělo to být pouze a jen pro blogy o Tess ale těch přeci jen moc není, takže klidně i blogy o Vendy, Nikče nebo tak, to nechám na vás jaký blog přihlásíte jediné pravidlo aby byl o 5Angels. Soutěž nebudu oficiálně začínat. Soutěž začne až se zapíše alespoň 8 blogů... Zapisujte se do komentů přezdívku+blog... Soutěží se o samolepky s Tess... Záleží to pouze na vás jestli se zapíšete!
PP Monča!

Dáte like prosím?

26. prosince 2011 v 13:02 | Monča |  Monča píše..
Ahoj,
název říká asi všechno.. Potřebovala by jsem od vás jestli by jste dali like na tuto stránku ZDE!. Jde o jinou věc než o clubík, ale něco to přeci společného má. Jedná se o předsedkyni FanClubu Martina Haricha.. Já mohla kandidovat taky, ale nekandiduji protože mám tento clubík a nechat ho nechci a vím že by jsem na něj neměla moc času v podstatě nemám toho času moc ani teď.. Takže na předsedkyni nekandiduji, ale byla bych ráda kdyby jste dali hlas aspoň Erice, která si to zaslouží, když už nekandiduji já... Předem vám děkuji těm co se na stránkuj přidají!
PP Monča