Říjen 2012

Budoucí víkend

30. října 2012 v 22:46 | Monča |  Monča píše..
Ahoj,
tento týden nebudu stíhat nic přidávat.. Máte tu soutěž tak aktivně hlasujte :).. Tento týden mám samé učení a úkoly.. Hlavně v pátek odjíždím směr Dobříš odkaď pojedu v sobotu na koncert Andílků do Horšovského Týna.. Budeme natáčet další díl HotFive.. Už 5. díl.. Možná Vám ve čtvrtek přidám nějakou fotku.. Třeba z neděle z muzikálu..
Zatím PP Monča

Cena za výhru

28. října 2012 v 20:31 | Monča |  Ostatní
Ahoj,
dneska jsem byla na muzikále.. Řeknu Vám naprosto dokonalé to bylo.. Fakt super! Jinak mám tu pro vás fotku fotky, která je jao cena za výhru.. Fotka Terezky je z dneška.. Dneska odpoledne jsem jí byla vyvolat.. Fotka je velká cca jako podpisová karta 5A.. Snad se vám líbí tak jako mě!
PP Monča
PS: pokud uvidím fotku někde zkopírovanou ihned hlásím! Bez milosti!

Fotka s Tess- 2. Kolo

27. října 2012 v 19:34 | Monča |  ღ Souteže ღ
Ahoj je tu další kolo soutěže..
Hlasovat můžete v CČ

Fotka s Tess- 1. Kolo: Vyhlášení

27. října 2012 v 10:55 | Monča |  ღ Souteže ღ
Ahoj,
mám tu pro vás vyhlášení 1. kola soutěže.. Takto to dopadlo.. Vypadává č. 2,6,7 a u 13 jsem napočítala v komentech pouze 1 hlas, takže také vypadává.
Hlasovat do dalšího kola budete moci dnes od 18:00..
Zatím PP Monča

Článek Novinky.cz: Andílci za školou možná pobaví, rozhodně neuškodí

25. října 2012 v 15:19 | Monča |  Ostatní

Andílci za školou možná pobaví, rozhodně neuškodí

Pohlížet na nový muzikál pražského Divadla Broadway Andílci za školou jinak, než jako na zábavné představení se zpěvem a pohybem připomínající moderní tanec, by bylo chybné a nežádoucí. Tento muzikál pro teenagery jiné ambice nemá a jistě ani mít neměl.
V plánu divadla je zasazen spíše do role představení pro školy a prý s ním hodlá jezdit po vlastech českých i bývalých vlastech slovenských. V Andílcích za školou své autorské síly spojili scenárista Jan Hlaváč, skladatel Michal David, textař Lou Fanánek Hagen a režisér Filip Renč. Všichni dost ostřílení na to, aby si k potěše své i diváků střihli zábavný kousek, který trvá půl druhé hodiny, hraje se bez pauzy a má děj tak průhledný, až je to nepříjemné.
Po prvním výstupu ve škole a nástupu učitele zeměpisu Vojtěcha na scénu je jasné, že těch osm deváťáků udělá cosi jako vzpouru, bude v tom rock'n'roll, první velká láska i malý rošťák, který tu a tam něco pokazí. Není sice úplně zřejmé, proč na scéně běhá jakýsi Karpíšek, jinak kostra, nicméně když v půli představení Nikole poradí, jak se změnit, člověk mu jeho otravnou přítomnost odpustí.

Vojtek hraje sám sebe

Autorský tým vybral do hlavních rolí ředitelky na pondělní premiéru Sabinu Laurinovou, ve své roli opravdu nepříjemnou babiznu, a zeměpisáře Josefa Votka, který nemá co hrát, a tak alespoň hraje sám sebe. Učitel Chramosta (na premiéře Rudolf Kubík) je místy zábavný, ovšem ve své roli příliš čitelný a tuctový.
Šťastnou ruku měli tvůrci při obsazování chlapeckých rolí, neboť jak Ondřej Havel (Šimon), tak Filip Hořejš (Tomy) a Lukáš Ondruš (Dejv) působili uvolněně a představili se jako vcelku slušní zpěváci. Dívčí role si přebraly členky skupiny 5Angels a je škoda, že své herecké snažení nepodtrhly lepším pěveckým výkonem. Není špatné slyšet dívčí party bez intonačních odchylek.
Filip v podání Filipa Antonia je kašpárek představení. Jeho role je roztomilá, vybavená obnošenými vtípky, toť ale vše. Pokud je v něm skutečně talent, jeho chvíle teprve přijde.
Andílci za školou jsou účelově napsaný muzikál. Chodit by na něj měli teenageři, nejlépe základní školou povinní, a nenároční diváci, kterým budou stačit dvě velké hvězdy na pódiu (Laurinová, Vojtek) a sprška školáckých řečí.
Pravda, Michalu Davidovi se povedlo napsat několik chytlavých písniček a Lou Fanánek Hagen vedle povinných srozumitelných rýmů pustil do textů sem tam povedený vtip. O nic víc než zábavu ale opravdu nejde.
Zdroj: Novinky.cz
__________________________________
Co si o tom myslíte vy?
Zatím PP Monča

Sraz 28.10.?!

25. října 2012 v 14:43 | Monča |  Ostatní
Ahoj,
jak jsem si tak četla, tak hodně z Vás jde v neděli na muzikál.. Já jdu taky a jelikož po muzikále chceme jí s ostatníma fans nakupovat, tak mě napadlo se zeptat i Vás!
První jdeme tedy na muzikál.. Pokud bude autogramiáda tak tam zůstaneme na autogramiádu a focení a nakonce by jsme se přemístili do Paladia na nákupy. V Paladiu budeme cca do 16:00 nebo 17:00... Podle dohody.. Sešly by jsme se tedy po autogramiádě.. No prostě až by holky odešly vpřed vchodem.. Mě snad poznáte.. Zeptajte se tedy rodičů a tak či Vás pustí.. Byla by jsem však ráda kdyby jste mi napsaly do komentářů že přijdete, aby jsem měla přehled..
Tady to máte zkráceně:
Kde: Palladium Praha
Dne: 28.10.2012
Od Kdy: Po muzikále
Do Kdy: 16:00 až 17:00
Téma: Nákupy, Blbnutí, zábava, pokec

Ti kdo přijdou prosím tedy napište.. Více info Vám kdyžtak napíšu..
Zatím PP Monča

DŮLEŽITÉ! NEPŘEHLÉDNI!

24. října 2012 v 22:28 | Monča |  Za Andílky
Ahoj,
mám tu pro Vás důležitý úkol! Nominujme 5Angels v kategorii Hvězda internetu! Dejte svůj hlas!!
Hlasujte zde:
Budu ráda když odkaz budete sdílet a pomůžete tím Andílkům!
Zatím PP Monča

Ať už je neděle..

23. října 2012 v 19:16 | Monča |  Monča píše..
Ahoj,
ani nevíte ja se těším na neděli. Až zase uvidím holky a moje praštěný kamarádky.. Úplně už ani teď nemůžu dospat.. Už od soboty mám připravené oblečení, kabelku i lístek.. Prostě připravena ke startu.. Uvidím se tam v neděli s někým koho ještě neznám?
PP Monča

Fotka s Tess- 1. Kolo

22. října 2012 v 19:58 | Monča |  ღ Souteže ღ
Ahoj,
mám tu pro Vás 1. kolo soutěže. Všem přeji hodně štěstí ve schánění hlasů.
Více v CČ

Velká soutěž- Fotka s Terezkou

20. října 2012 v 16:13 | Monča |  ღ Souteže ღ
Ahoj,
mám tu pro Vás velkou soutěž!

O čem soutěž bude?-
Zašlete nám ne e-mail (monca.nevludka@seznam.cz) svou fotku s Tess.. Do předmětu napište soutěž.. Nezapomeňte také připsat své jméno.. Soutěž bude na několik kol a hlasovat se bude pomocí ankety..

Data:
Fotky posílejte do neděle 21.10. do 20:00.. Soutěž bude probíhat cca do vánoc..

O co soutěžíte?
Vyvolané fotky Tess..

Hodně štěstí v soutěži!