Únor 2013

Cry | PhotoShop

25. února 2013 v 19:00 | Lufík |  Lufík píše..
Ahoooj, tak po dlouhé době píšu.. :D
Vůbec jsem netušila, co udělat z grafiky.. Pořád jsem něco vymejšlela
a vzniklo z toho toto:

Foto 3.3

24. února 2013 v 19:03 | Monča |  ღ Galerie ღ
Ahoj,
dneska tu mám pro Vás fotku z 18.1.. No snad se vám líbí..
Zatím Pa Monča

Rodina Fandílků

24. února 2013 v 15:58 | Monča |  Monča píše..
Ahoj,
myslím, že dnes je čas na článek.. Tudíž zítra bude zřejmě fotka.. Dnešní článek by jsem chtěla věnovat naší fans rodince. No těm co s nimi poslední dobou jezdím na koncerty, ale i těm co už naší fans rodinku "opustili". No jdeme k článku-

Bude tomu 5 let co jsem s Andílky. Vždy jsem byla ta v pozadí co nijak nevyčnívala. Nechtěla jsem se s nikým seznámit. Bála jsem se toho co na mě ostatní řeknou.. Existovalo pro mě jen psaní si s fans na fórku. Když jsem založila OCT začlo mi psát čím dál víc lidí. Všichni věděli, že Nevludová je z OCT. Na koncertech jsem se naštěstí snažila skrýt.. Moc dlouho mi to nevydrželo.. Na koncertě v Dětenicích jsem si v klidu stála a najednou na mě začla mluvit Eliška Loudová. Po chvíli mi řekla "Nejsi ty náhodou Monča z Terezky clubíku?". "Jo jsem". Tak začlo moje první kamarádství. Potom jsme se seznamovala s dalšími jako třeba Leuš, Anet H., atd.. Na koncertech jsem se většinou setkávala jen s Eliškou. Následovalo ale setkání s Míšou, Luckou, Ajush a Samčou. Postupně se to nabalovalo. Zatím co se předchozí fans rodinka začla rozpadat, začla jsem nacházet novou. To nebyla už jen skupinka z facebooku, ale skupina holek, se kterými jsem se setkávala na koncertech. I když jsme se znali chvilku začly z nás být myslím, že i velké kámošky a ty holky bych teď za nic nevyměnila. Co třeba Anet P. ta kdyby nejela a nepovídala o tom jak je Míša úžasná nebo Bártová, která nevydrží sekundu nemluvit. Romča, která má nastudované snad všechno.. Prostě bez těch holek už to nejde. Teď k nim trošku podrobněji-

Eliška L.
S Eliškou jsem zdá se říct skoro od začátku. Zažily jsme spolu koncertů, ale i jiné akce. I když Eliška se už neřadí mezi fandílky. Furt je to super kámoška, kteoru mám fakt ráda.

Anet P.
Tak tu vám nedám. To je kámoška, za kterou dejchám =D. Prostě bez ní koncert si už nedokážu představit. Vím, že když něco řeknu špatnýho o Míše, tak to mám u ní skvěle zavařený =D. Ale ona mě naštěstí chápe.. To co jsme prožila s ní.. To bych přála i vám všem ostatním, protože ty naše výtlemy.. Nekonečný =D..To jenom ona si může nechat od Míši podepsat perník.. Vystavovat v divadle fotky Piškota, protože zrovna nehrál.. Mlátit mě za to, že se směju, protože hrál Ondruš.. Prostě s ní to jsou zážitky na celý život.

Anet B.
To je člověk, který tu svojí klapačku fakt nezavře.. Můžete jí prosit jak chcete, ale prostě to nejde.. Obzvláště když sputíme obě to je jak frekvence 1... Jenom my 2 dokážem tančit v mekáči na písničku DC =D a u toho se šíleně smát až jsme z eskalátorů málem spadly =D.. Jen my můžem s holkama jít do meka a říct: Jůů to je ticho ona tady není Aneta.. A najendou behem minuty je u vás =D.. Snad nikdy jsem jí nezažila v klidu.. Ona prostě může jít za Milošem a říkat úplný kraviny, kterým se pak směje celej Týn.. Prostě konec ona =D

Romča H.
Naše teta Wiki.. Neboť když něco potřebujem vědět stačí říct Romče a ta nám to řekne.. Cestu na koncert i cokoliv jiného.. Ona je z naší bandy ta rozumná, ale je s ní sranda... Celá banda jde po paladiu a já a Romča jim zdrhnem a jezdíme si po eskalátorech nahoru dolů =D..

Ivet P.
Ano ta ví toho o mě fakt hodně.. I když si teď nepíšem furt v ní mám tu důvěru, že vše co jsem jí řekla zůstane mezi námi.. Jsem ráda, že jsem jí poznala..

Míša B.
S Míšou jsme byly společně na koncertě.. Obě na sebe velký ignor.. Druhý den po koncertě jsme si začly psát. Stala se spolumajitelkou terhaku a furt jsme spolu něco řešily.. Pak následovala zoo a víkend u nás.. A to byla prostě konečná stanice =D.. Např. na srazu: Cožee? To už zase musím sedět s Loudovou? =DD Těch zážitků je víc..

Lucka N.
Díky andílkům jsem našla svou vzdálenou sestřenici.. A za to jsem neskutečně ráda.. Neboť je to pro mě spíše sestra.. Která mi umí jakkoliv poradit.. Když si nakopnu prst už mi píše co mám postupně udělat.. (že ten prst ale bolel, ale za to může Mokrišová a náš wrestling =D) Těch zážitků máme taky hodně, ale pořád mám pocit, že jich je málo =D... Musíme to nějak napravit..

Ajush a Samča
Nerozlučná dvojka.. S nima natáčení HotFive.. Fakt se divím, že to se mnou vydržely.. S nima jsem se taky dost nasmála, aneb fanclub Azerbajdžín =DD

Janča
S Jančou si zatím jen píšu, ale i mimo andílky dokážeme probrat snad všechny témata. Prostě multifunkční konverzace =D.. Už se ale nemůžu dočkat chvíle kdy se střetneme tváří v tvář.. =D

Pája, Monča a Samanta
S nima jsem toho moc nezažila.. Se Samantou jsem se viděla asi 3x a s Mončou a Pájou zatím jednou.. Ale beru je jako super kámošky..

Tekytka-
Moje Orchidej =D Ano věděla jsem o tom že někdo takový existuje, ale až díky Anet jsem se s ní více seznámila.. Nikdy jsme se neviděli, ale už mi přivedla tolikrát infarkt, že se to nedá ani počítat =D..

Každému z Vás bych přála mít tak úžasné kamarády jako mám já!


Více informací ke srazu

23. února 2013 v 13:11 | Monča |  Srazy
Ahoj,
s holkama jsme už probrali plány na náš 3. sraz. Dám vám sem odkaz. Můžete se tam i zapsat že na sraz přijdete. Je tam i stručný harmonogram celého srazu, tak doufám, že vás přijde co nejvíce.

Vice informací zde

Zatím Pa Monča

Foto 3.2

22. února 2013 v 16:39 | Monča |  ღ Galerie ღ
Ahoj,
mám tu pro Vás fotku z HT. Je neuvěřitlné jak ten čas letí, ale všechny ty vzpomínky zůstávají. :)
Snad se vám fotka líbí jako mě. :)
Zatím Pa Monča

Výhry

21. února 2013 v 12:13 | Monča |  ღ Souteže ღ
Ahoj,
od holek mi přišla zpráva, že jim výhry za soutěž už přišly. Tak doufám že se jim líbily, ale teď potřebuju poradit od Vás. Plánujeme další soutěže, ale co by jste si přáli za výhru? Budu ráda za každý váš nápad. Pište prosím, ale jen reálné výhry. Toť asi vše co jsem vám chtěla. Na další velkou soutěž se můžete těšit začátkem března s tématem: Grafika.
Zatím pa Monča

3. oficiální sraz OCT+OCN

20. února 2013 v 16:55 | Monča |  Srazy
Ahoj,
oznamuji Vám, že 7.4. se bude konat již 3. sraz OCT. Tentokrát jsem domluvená s Natálií a přidá se k nám i OCN. Mělo by nás tam být fakt hodně. Ale jak já říkám "Čím víc, tím líp!". Jak počítám, tak jsem napočítala zatím 10 lidí. Sraz se bude konat po muzikále (Ano, zase jedu :D), takže cca v 13:00. Více info, vám sem dám potom až to dořeším s Natálií. Každopádně kdo by chtěl jít s náma napište mi do komentů, aby jsem věděla cca kolik nás tam tedy bude.
Zatím Pa Monča

Design | Už? :P

18. února 2013 v 18:09 | Lufík |  Lufík píše..
Ahoooj.. :) Napadlo mě, že bych pomalu, ale jistě mohla
začít dělat nový design :D
No tak se vá chci zeptat jestli to tentokrát necháte na mě
nebo jestli tam chcete určité barvy.. :D
Určitě budu ráda, když mi to i Monča napíše na FB :P

Jsem na to zvědavá :P Snad to půjde použít :D
Tak zase asi ahoooj :)
Lufík♥

Pár dnů lásky

17. února 2013 v 20:42 | Monča |  Videa
Ahoj,
jak víte už je venku nový klip.. Mě se tedy moc líbí, ale mohlo to s tou Venn být takové více akční. No samozřejmě tu ho máte:

Diskuze

Vaše názory? Co říkáte na to všechno?
Zatím pa Monča

Fotky ze včerejšího koncertu

15. února 2013 v 18:52 | Monča |  ღ Galerie ღ
Ahoj,
Anet P. mi poslala fotky ze včerejšího koncertu. Mě se neskutečně líbí. Jak vám?
PP Monča