Duben 2013

Fotka z Písecké Brány

29. dubna 2013 v 19:41 | Lindovka =) |  ღ Galerie ღ
Ahoj. :))
Dneska ve škole dvě 1, takže supér. :'D

Dneska vám sem dám fotku z Písecký Brány, tahle fotka se mi strašně líbí! Terka se na ní úžasně směje. :))


Jo, lidi pardon za chyby... ;D

3D logo | 5Angels

28. dubna 2013 v 11:49 | Lufík |  Lufík píše..

Ahoooojky.. Už před dávnou dobou jsem dělala 3D
logo 5Angels.. Nenapadá mě, co mám přidat, tak asi to no :D

Jako není nic moc, ale opravdu jsem bez nápadů.. :'D
Možná budu kreslit Terky portrét, tak ho sem
kdyžtak pak dám.. Uvidíme.. :3BY: ME!! Kopírovat se zdrojem, neořezávat!!


Mějte se hezky..
*Lufík*

Fotka od nely :)

27. dubna 2013 v 19:33 | Lindovka =) |  ღ Galerie ღ
Ahoj. :)
Dneska jsem byla na oslavě u kámošky, takže jsem nemohla nic přidat. ;) Včera jsem poslat chtěla,ale nešel net a pak jsme byli pryč. ;)

Nely, mi poslala úplně dokonalou fotku Terky, fotila jí asi včera ve škole. ;)


Děkuju a je úžasná! :))

PNG :))

25. dubna 2013 v 20:12 | Lindovka =) |  ღ Stáhni si ღ
Ahoj. :))
Dneska jsem byla na turnaji ve vybíjené, vyhráli jsme, jsem strašně ráda, máme pohár! :'DDD To je jedno.... ;D Udělala jsem PNG s Terkou, je ze starší fotky a Terezka má liboví brýle! :))


Používejte na desingy bez zdroje, ale jinak uved'te zdroj, znáte to ne? ;)

Jsem člověk!

24. dubna 2013 v 10:08 | Monča |  Monča píše..

Ahoj,
to jako fakt? Po včerejší konverzaci s Jančou už mi to přijde fakt divné. Abych to uvedla na pravou míru. Hodně často mi píšete, že je pro Vás čest, že se semnou můžete bavit. Já jsem ale úplně normální člověk jako vy ostatní. Já to prostě nechápu, když mi třeba Anet B. řekne "Já nevěřila, že bychom se někdy mohly kamarádit, že zrovna ty se semnou budeš bavit. Vždycky jsem chtěla být v tvé "partě"". Včera zase Janča, že "Když si mi 1. psala ty kvůli nakýmu "dokumentu" o andílkách a fandílkách tak já úpe vyklepaná štěstím jako ona mi vážně napsala Monča Nevludová z terhaku, jako fakt". Jako jsem úplně normální jako vy všichni ostatní. Nevím, co výjimečného by na mě mělo být.

Dotaz: To mě vážně berete jinak?
Zatím Pa Monča
PS: Od neděle nemám náladu, takže nebudu tolik aktivní :/

Tak a dost!!

22. dubna 2013 v 19:56 | Míša-Nikee |  Míša píše..
Ahoj..Já upřímně už toho mám fakt plné zuby! Nejdřv MEJN a teť bude i vyhrožování na terhak? Tak co to je?? Mám svých starostí nad hlavu a teť ještě tohle.Myslím,že je to snad Monči věc,že jí vzala na terhak né? A stejně tak je Páji věc na jakých blogách je..Taky jsem dřív byla upně všude..A nikdo mě tahle 'nehejtoval' nikdo si ze mě nic nedělal.Myslela jsem,že fanílci jsou rodina,která si pomáhá,ale jak vidím mýlila jsem se.Je to Velká skupina,rozdělená na další skupinky.Proč e sakra nemůžete respektovat?Taky nemám ráda pár lidí,ale nikomu nenadávám.Postě je neřeším.Jen doufám,že si dotyčný uvěomuje,že internet není anonymní a podle IP si dokážu ohledat bydliště a celé jméno.A už jsem to udělala.Příště až bude nadávat někomu z rodiny pravých FANDÍLKŮ tak se podepiš!Všichni umíme nadávat anonymě,ale jen ten kdo se nemá za co stydět se podepíše a to pod pravým jménem!Tohle jsem myslela už je za námi,ale někdo se prostě musí chovat jako 5-ti leté děcko..Bye.Míša xx

Náročný týden

22. dubna 2013 v 17:26 | Monča |  Monča píše..
Ahoj,
vyjádření k minulému týdnu. Nebyla jsem aktivní, ale snad to pohopíte.. Prostě:
Pondělí: Hned po škole jsem šla spát, aby jsem byla vyspaná na večer
Úterý: Ve 3 ráno jsem odjela do Osvětimi kde jsme byli celý den
Středa: Vrátili jsme se po 1 hodině ráno z Osvětimi.. Spát jsem šla kolem 2 a ráno v 6 jsem zase musela vstávat a do školy. Po škole mě čekalo ještě doučování z matiky..
Čtvrtek: Byl trošku klidnější..
Pátek-Sobota: Příprava na neděli + návštěva..
Celý týden jsem neměla čas toho moc přidávat, ale teď by to už mohlo být lepší...

Další co jsem s Vámi chtěla probrat.. No spíše s některými.. Ano! Včera jsem byla v Praze a na muzikále. Proč jsem Vám nedala vědět? Protože Vás všechny vždy beru sebou a chtěla jsem být s Anet taky jednou sama. Jinak pro ty co zajímá muzikál, tak byl dokonalý =DDD Kadavá zapomínala text =D Antonio místo zpívání kýchal =DD Při matematické jim tam zapomněli dát lavičku =D Podařilo se mi zase rozesmát Rychtu, tak aby zapomněl text =D No jako jsem se zase tak nasmála =D Ale když tam je Ondra, tak se tolik nezasměju =D Nebo Horejš: "Holk já viděl jak jste se mi smály! Ale já nejsem, tak blbej jak vypadám!" =DDD No líbací scénku Anety a Piškota tu rozebírat radši nebudu =D To je jejich věc =D.. No každopádně ti co na muzikále nebyli, tak kšááá na představení... Zaručeně se Vám bude líbit..

Ještě jsem Vám chtěla říct, že večer se budete moc zapsat o kartičku.. Ještě dnes večer je objednám, takže možná příští týden, by jste jí mohly mít něteří doma.. Každopádně někteří z Vás jí už doma mají..

Na terhaku budou i trošku změny v bodování.. Takže k tomu sem dám taky info.. ale to někdy během týdne..

Jinak asi 1. 5. začně další VS.. Doufám, že se Vás zúčastní co nejvíce.. neboť to bude potřeba.. Soutěžit se bude v komentářích.. No tak uvidíme jak to dopadne..

To je asi vše co jsem Vám chtěla..
Zatím pa Monča

Ahojté ;)

20. dubna 2013 v 20:53 | Lindovka =)
Ahoj! :))
Monča mi nabídla, jestli bych nechtěla být tady. Samozřejmě jsem tu příležitost využila... :)) Tento blog je úžasný a holky píší spíše takoví ty dlouhý články, které baví číst. Takže se pokusím něco takového nacvičit a snad vám mé články vadit nebudou. ;) Budu přidávat podle komentů a podle toho jak bude potřeba. ;) Na začátek fotka Terky ze 7.4. (muzikál). Fotila se sama. :'))


- Jak se vám fotka líbí? :))

Btw. Miluju Monču! :'D

Fotka | Vzpomínka

20. dubna 2013 v 14:29 | Lufík |  Lufík píše..
Ahoooojky.. :// Omlouvám se za ne moc přidávání..
Vůbec nestíhám - škola dá zabrat..
Řeknu Vám, že kámoška odjela do Anglie a já musela
začít dělat úkoly sama.. Jako jo, najednu stranu
aspoň chápu učivo, ale nadruhou nestíhám nic okolo :(
Podle názvu asi moc nepoznáte, co chci říct, ale... No kdyžtak CČ

Posledních 8

14. dubna 2013 v 16:42 | Monča | 
Ahoj,
furt chcete kartičky.. Dnes jsem se konečně k ním dostala a celkově k úřadování ohledně terhaku. Ze srazu mi zůstalo 8 kartiček 2 tmavé a 6 žlutých, takže ti nejrychlejší co napíšou jakou chtějí barvu, číslo v clubu+přezdívku,email a budou mít štěstí, tak jim behem příštího týdne kartičku zašlu. Ostatní si budou muset cca další týden počkat, než mi přijdou další kartičky.
Zatím Pa Monča