Květen 2013

Sraz 16.6.- Po roce v Hostivaři

28. května 2013 v 21:53 | Monča |  Srazy
Ahoj,
po roce pořádáme další sraz OCT. Před rokem se právě na koncertě v Hostivaři konal 1. sraz, kde jsem poznala Romču a Anet. Letos bude sraz znovu, ale beze mě. Každopádně sraz povede Míša Benešová (spolumajitelka OCT) a Anet B., kterou znáte z 5. dílu HF. Já na sraz dorazím taky, ale o něco později.. Na srazu se vyřeší i Ceny 5A, takže kdo bude chtít předat příspěvek, tak až dorazím tak mi to připomeňte :).. No každopádně více informací najdete na stránkách srazu->

ZDE!


Dál jsem Vám taky chtěla, že v sobotu jedu na muzikál.. Teprve po 8. =D.. S kým se uvidím? Jinak Anet mi psala, že někdo chtěl dávat ten příspěvek na Ceny 5A teď v sobotu.. Je to možné.. Po 9 hodině budu už před divadlem, tak mi tam můžete někde najít.. Napište mi ale prosím na papírek vaše jméno, aby jsem věděla kdo mi ten příspěvek dal..

To je asi vše co jsem chtěla.. Jinak platí, že na terhaku teď bude vládnou Anet =D.. Já se tu objevím po uzavření známek ve škole.. Tedy pokud to přežiju, což celkem pochybuju :)

Zatím Ahoj Monča

Terka| ZOO Praha 5.5.2012

23. května 2013 v 20:30 | Lindovka =) |  ღ Galerie ღ
Ahoj. :)
Přidávám fotku Terezky. Fotila jsem jí 5.5.2012 v ZOO. :')) Můj první koncert. ♥


Nevím proč, ale strašně se mi líbí! :)

Výhry

21. května 2013 v 21:50 | Anet |  Ostatní
Ahoj, jak se máte?
Vůbec nevím co přidat, tak prosím napište do komentů co chcete abych přidala :-)
A jinak Monča se ptá, jestli už vám přišly výhry a kartičky ?

Konec školního roku

15. května 2013 v 22:28 | Monča |  Monča píše..
Ahoj,
chci a nechci se omluvit za neaktivitu.. Jak víte je konec školního roku.. Pro mě už v pátek pro Vás ostatní až v červnu (celkem Vám závidím). Mám až do pátku nespočet písemek, dokončení klasifikací, atd.. Nestíhám proto přidávat, tak jak bych chtěla.
Další důvod jsou ceny 5Angels. Furt ohledně toho musím něco řešit.
Jak jsem říkala v pátek mi končí škola, takže už by jsem měla normálně něco přidávat.
Chtěla by jsem taky některý zvědavce poprosit, aby se na asku nestarali o to kdo je v P4. Prostě to je naše věc. Nevím na co to potřebujete vědět :(
To je asi vše co jsem vám chtěla.
Zatím Pa Monča

Čtěte také Pravá vs Platonická láska

Důležité hlasování

12. května 2013 v 16:40 | Monča |  Monča píše..
Ahoj,
mám tu pro Vás odkaz na stránku s hlasování.. Je to celkem důležité. Brzy budete vědět proč.. Snad budete hlasovat podle vašeho uvážení!

Hlasuj ZDE


Vyhlášení soutěže komentů

11. května 2013 v 19:59 | Monča |  ღ Souteže ღ
Ahoj,
promiňte, že až po tak dlouhé době dávám vyhlášení. Dřív jsem na to neměla nějak náladu.. No což výsledky ví asi každy, ale je učitě dobré to dát i do přehlednějšího článku..

27- Mišák
164- Tekyta
322- Haňa
418- Síma
500- Tekyta
643- Katule213
777- Anďa
800- Katule213

Všem gratuluji!

Prosím výherce, aby mi napsaly na e-mail (monca.nevludka@seznam.cz):číslo v clubu, kolikáty komentář dali a adresu pro zaslání výhry..

PS: pokud někdo z Vás bude chtít poslat i členskou kartičku, tak to tam prosím připište, ale POZOR mám už jen světlé.. Tmavé budou až v červnu!

Novinka|Tess si myslí

11. května 2013 v 16:41 | Míša-Nikee |  ღ Novinky ღ
Ahoj :) Mám tu novinku..Myslím,že to někteří z vás budou vědět :)) cč.

Uvolněná :)

10. května 2013 v 19:15 | Lindovka =) |  ღ Galerie ღ
Ahoj. :)
Mám pro vás uvolněnou fotku. :)) Moc se mi líbí! :)


Od Karkolky. :D Za 7 komentářů, další článek. :)

Jičín- 4.5.2013

8. května 2013 v 19:37 | Monča |  Videa

4.5.2013- Jičín

6. května 2013 v 22:25 | Monča |  Reporty
Ahoj,
jak asi všichni víte, tak předevčírem jsem byla v Jičíně na Dívce roku.. Bylo to tam úžasný..

Ráno jsem vztala v 8 a zapla televizi, neboť tam byl Piškot. Koukla jsem na to a pak všechno dělala, tak že jsem ještě na půl spala =D.. Prostě na půl jsem byla mrtvá =D.. Ale těšila jsem se =D
Ve kolem 12 přijela Anet s jejím taťkou a jelo se.. Byly jsme tak cca za 40 minut.. Při příchodu jsem zase zahlásala "Kde je auto 5A" a samozřejmě jsem stála skoro u něj =D.. Moje specialitka =D
V 13:00 otevřeli pokladnu, tak jsme si šly pro lístky.. Já samozřejmě zase potřebovala na záchod =D Ale odchytl nás Michal, tak jsme se dali do řeči. On pak zašel pro holky, aby šly za námi.. Nejprve přišla Míša s Angee a Tess, ale tak hned zase musela odběhnout.. Všichni si tam dělali neskutečnou srandu z mlátičky (plyšová mlátící palice, která vydává zvuky, jako když se něco rozbije). Míša tam začla mlátit Káju =D.. A všechny se tam navzájem mlátili =D.. Povídali jsme si a pak přišla Eva Matějovská.. Holky já šly pozdravit a my si šly sednout.. Neboť to mělo už začínat.
Když jsme se usadily, tak mě holky (Míša a Anet) začaly šikanovat :'( =D.. Při první části byl rozhovor se soutěžícími, atd.. S holkama nás asi nejvíc dostaly 2 holky, které byly na podiu a jedna z nich četla jejich příběh.. S Míšou jsme až brečely.. Následovala přestávka..
O přestávce se tobo moc nedělo..
Ve 2 vstupu vystupoval Ondřej Brzobohatý, ale jinak nic co by stálo tolik za řeč..
Další přestávku jsme totálně umíraly s holkama smíchy =D.. Narvaly mi plnou pusu tictaků =D A nemohla jsem ani mluvit =D Největší sranda, když mi u toho volala Anet B. =D Vůbec mi nerozuměla =D No prostě konec =D
Ve třetím vstupu už vystupovaly holky.. Zpívaly speciálně pro malou Gábinku.. Normálně bych asi žárlila, ale té malé jsem to neskutečně přála.. Po vystoupení holek nastoupily všechny finalistky a předávala se ocenění.. Holky byly rády, že vyhrála jejich favoritka..
Když to celé skončilo šly jsme za holkama k šatně.. Povídaly jsme si.. Já se asi 3x pohádala s Tess. Jednou jsme po sobě řvaly, že jste to museli slyšet i vy ostatní..
Každopádně jsem si to užila.. Některé věci by mohly zůstat jen mezi těmi co tam byly.. Byl to super den..

PS: Díky Anet a Míšo :*