Červen 2013

Terka|Hostivař 6/2013

25. června 2013 v 16:31 | Míša-Nikee |  ღ Galerie ღ
Dlouho jsem tu nebyla,ale teď to už snad bude lepší :) Poslední koncert na kterém jsem byla je Hostivař.A netuším kdy pojedu na další..Každopádně tu mám fotku :)
cč..

Jsem fakt ráda

23. června 2013 v 18:25 | Monča |  Monča píše..
Ahoj,
pokud si myslíte podle názvu článku, že to bude pozitivní, tak se mýlíte..

Jsem fakt hodně ráda, že mě natolik nenávidíte, že mi musíte psát nenávistné vzkazy, psát mi to na ask a já nevím kam všude.. Jsem taky úplně nejvíc ráda, že se Vám povedlo mi zablokovat FB.. Zajímalo by mě co zablokujete příště! -_- Jako to fakt natolik závidíte, že todle musíte dělat? Já myslela, že jsme všichni jedna velká rodina.. To jsem se ale mýlila -_- Ano, zmenila jsem se! Ale to pro to, že už mě fakt nebavilo být na každého jen hodná a tím aby mi každý podkopával nohy.. Prostě to dál nešlo.. Teď když už jsem upřímná a nejsem na všechny hodná jako předtím, tak se Vám hned něco nelíbí.. VZPAMATUJTE SE!!! Ale jak vy ke mě tak já k Vám..

Ceny 5Angels.. Jsem ráda, že mě za ně nesnášíte.. Prý s tím holkám lezu do prd*le.. No to si pište! Určitě to mám za potřebí!! Já to nepotřebuju, protože narozdíl od někoho mám od holek přirozenou autoritu, kterou si VY! neumíte získat.. A ano i za toto mě začněte nenávidět, že se neskutečně s tímto vytahuju.. Todle mám určitě taky za potřebí!.. Ty ceny holkám, jsme předali, aby věděly, že je máme rádi a že nám na nich záleží!.. To že vy sedíte za počítačem a neumíte něco normálního vymyslet je vaše věc.. Tak se sakra nestarejte o to co děláme my! Navíc každý měl možnost se na cenách podílet!

Doufám, že se Vám bude ještě dlouho dařit mě takhle vytáčet, aby jsem měla důvod o nedělat žádné soutěže, nepřidávat na terhak a já nevím co ještě.. Fakt se Vám to daří všechno skvěle!! Nechápala jsem proč nesnášíte Anet P., ale teď už to chápu! Jste tak neskutečně žárlivý! Proberte se a začněte žít jako normální lidi!!

Mějte se! Monika!
Případné dotazy: http://ask.fm/officterhak


Předávání cen

20. června 2013 v 21:44 | Monča |  Za Andílky

Řeč


Chtěli bychom Vám poděkovat za všechno co pro nás děláte za to že si s Vámi můžem natolik užívat koncerty. Máme pro Vás různá ocenění, které Vám vybrali a odhlasovali fanoušci!

Poprvé když přijde fandílek na koncert, tak ho určitě zaujme první dojem. Každý z nás má tu svojí nejoblíbenější členku. Jako máte vy rozebrané členy 1D, tak jsme si rozebrali my Vás. Na jedné z Vás jsme se ale však schodli.. Ta která nám je nejvíce sympatická. Nejvíce hlasů v anketě Sympatie 5Angels získala-
Vendy Vošmiková

Bez váhání nám vždy na koncertech předvedete tu nejlepší show, kterou si všichni tak nesmírně užíváme. Předáváte nám radost, ať už na podiu či na autogramiádě. Pokaždé odjíždíme s nespočtem dojmů a za to Vám děkujeme. Největší show však dokáže podle fandílků vytvořit-

Nikča Mertlová

Autogramiády a společné focení na to se těší snad každý z nás obzvláště, když je to doprovázené vtipy, při kterých se každý pobaví. Některé jsou nezapomenutelné a vždy budou. Kdo nás však nejvíce pobaví svými vtípky, jsme se jednoznačně schodli, že to nemůže být nikdo jiný než naše-

Tess Haklová

Chtěli bychom mezi Andílky přivítat Verču. Veru přejeme ti mnoho úspěchů ve 5Angels ať se ti s holkama daří. Budeme při tobě vždy stát a podporovat tě. Hodně štěstí!

Nejen že úžasně zpíváte a tančíte, tak také dokonale vypadáte. Jste naše ikony ve všem co děláte ale také v oblékání. Každá z fandílků, by chtěla být jako vy. Kdo je pro nás, ale ta top? Prostě ta modelka 5Angels? Je to ta s tím dokonalým úsměvem-

Angee Shestak

Ankety byly někdy celkem napínavé. Největší souboj byl asi mezi Vendy a Míšou. Kdo dostal nejvíce hlasů a je absolutním vítězem ankety? To by jste možná neuhodli. Je to ona! Naše modelka-

Angee Shestak


Každá z Vás je něčím vyjmečná, ale dohromady tvoříte jednu báječnou skupinu. Radujeme se společně s Vámi z každého úspěchu a jsme na Vás nesmírně pyšní. Dáváte nám sílu a energii z každého vašeho vystoupení či muzikálů. Držíte nás nad vodou a jste pro nás naše druhá rodina. Štvou nás hateři co furt proti vám něco mají a snažíme se proti nim bojovat. Budeme za vámi vždy stát ve zlém i v dobrém. Budeme Vás podporovat jak jen to půjde. Mrzí nás zrušené koncerty, ale co mě mrzí víc je, že nemůžu být při vašem velkém uspěchu, kterých bude ještě hodně s vámi a podporovat Vás.Díky Vám jsem také poznala mé nejlepší kamarádky, bez kterých si už neumím život představit, stejně jako bez vás. Jste pro nás zkrátka vším. Máme vás rádi a proto by jsme vám chtěli za všechny fans předat toto ocenění!

Foto

Video


Hostivař ♥

18. června 2013 v 14:15 | Míša-Nikee
Ahooj :3 Po dlouhé.Opravdu dlouhé době se hlásím.V neděli jsem byla v hostivaři a to všichni nejspíš víte.Chtěla jsem to shrnout všechno do pár vět,ale nejde to.Takže...
Asi takhle:

Ze všeho jsem byla hrozně vynervovaná.Ze srazu,z cesty na hostivař a z toho,že poprvé uvidím Anett B. nevěděla jsem co čekat.Nevěděla jsem jak mě veme.Ale jak řekla eL "Stay calm and be strong." Ani já ani Anet jsme si neuvědomovaly,že v Palládku budeme něco málo přes dvě hodiny.Vůbec jsme netušily co budeme dělat.Takže jsme šly do Clarie's.Pak na půl hodiny do DMka,já si pak šla dát něco do starbucksu,kde jsme strívily zhruba půl hodiny.Pak jsme patnáct minut hledaly záchody. :D Projely jsme snad všechny parkingy :D Pak jsme čtvrt hodiny strávily v nějaký elektro prodejně :D nevím jak se jmenovala :DDDD Pak (hrozný slovo :D) jsme šly holkám a Monče koupit kytky.No...To je tak co jsem chtěla k Anet :)) Hrozně jsem si s ní ty dvě hodiny o samotě užila :33

Čas ubíhal holky přijely.Předaly jsme jim ceny.Pak jsme s holkama (5A,Anett B.,Anet P.,Lindovkou,..) předaly kytku Monče.Pro mě pak přišel bod "úrazu".Musela jsem zavolat mamce jestli můžu domu přijet až v osm,že jinak holky neuvidím.Mamky reakce byla,že jo,ale že pak už holky NIKDY neuvidím.Celej koncert jsem i s Anett B. probrečela.Nevím jak moc brečela Monča,ale já brečela fakt celej koncert,protože byl poslední.Řasenka po celém obličeji.Dokážete si to představit.Když takhle pak jedete ještě po praze :D Koncert skončil a já šla na bus,abych se dostala na vlak.Volala jsem mamce a brečela jsem,protože jsem se s holkama nestihla roloučit.Mamce jsem s brekem volala,že už jedu.No a ona se mě ptala jakože proč brečím.Řekla jsem jí,že kvůli tomu,že už holky neuvidím."Dělala jsem si legraci.Jen máš na určitou dobu vybráno." tyhle mamčiny slova mi uvízla v hlavě.Začala jsem brečet ještě víc,protože...tohle jsem prostě nečekala.Doma jsem pak ještě brečela nad videama...

Tak nějak shrnutí neděle :DD Bye :3 MíšaPředávání

17. června 2013 v 11:14 | Monča |  Ostatní
Ahoj,
včera proběhlo předávání cen 5Angels. Bylo to neskutečně dojemné. Brečeli jsme snad všichni. Holkám se předali medaile, hlavní cena, růže, čokolády a certifikáty. Bylo to neskutečné. Nečekala jsem, že to bude až takové.
Chtěla bych poděkovat všem co se na cenách 5Angels podíleli. Patří Vám jedno velké díky! Taky bych chtěla poděkovat holkám za tu úžasnou kytku moc si jí vážím. Dále bych chtěla poděkovat Kikče za to, že mě zásobovala kapesníčkama, když jsem brečela. Holkám za to, že nám věnovaly písničku přátelství a celkově všem za dokonale strávený den. Moc jsem si to užila. Jestě jednou děkuji..
Z předávání cen bude i video, které sem pak přidám společně s celou řečí.


Děkuji ♥ Pa Monča
Případné dotazy http://ask.fm/officterhak

Víkend

15. června 2013 v 8:44 | Monča |  Monča píše..
Ahoj,
taky máte tak dobrou náladu jako já? Bude to tím víkendem a hlavně nedělním muzikálem a Hostivaří! Neskutečně se těším! Sepíšu Vám sem jak to bude všechno asi probíhat.

Sobota-
Jedu k Míše B., od které jedu v neděli i s ní do Prahy.

Neděle-
Vstávám v půl 6 -_-. V kolik vstane Míša mi je jedno =D V 7 jdeme na vlak a já zároveň musím napsat Anet Z., aby taky vstala. Pak do Palladia a v půl 10 na muzikál. Míša se mnou na muzikál nejde, protože bude s Anet B. pro Vás organizovat sraz v Hostivaři. Sraz začíná o trošku dřív než přijedu já, ale to snad nevadí. Hned co skončí muzikál, tak jedem s AAA (Anet, Anet, Anet :D ) do Hostivaře s malou zastávkou na Chodově, ale tam budem fakt jen na skok koupit Tess dárek. Pak se k Vám připojíme. Musím pak ještě doorganizovat ty ceny. No doufám, že si to tam co nejvíc užijem, protože na Hostivař jsem nesktečně natěšená!

To je asi vše co jsem Vám chtěla.. Doufám, že se v neděli s Vámi uvidím..
Zatím Pa Monča

Za týden

9. června 2013 v 13:15 | Monča |  Monča píše..
Ahoj,
už za týden <3 Neuvěřitelně se do Hostivaře těším. Konečně uvidím holky. Každpádně bude sraz, který povede Anet B.. Každopádně více informací máte ZDE. Budu ráda, když mi do komentů napíšete kdo z Vás jde. Další týden pak následují KV, tam se sraz konat nebude, neboť se Vás moc na sraz nezapsalo. Každopádně pokud máte ohledně Hostivaře i KV nějaké dotazy tak mi napiště na ASK- ZDE..
To je pro dnešek asi vše co jsem Vám chtěla..
Zatím Pa Monča

Novinky ála já :D

4. června 2013 v 22:16 | Monča |  Monča píše..
Ahoj,
je asi zbytěčné psát o novém designu, když si toho všiml každý.. Dělala ho samozřejmě Lucka a já myslím, že se jí neskutečně povedl! Lucka je hold šikovná

Další co jsem Vám chtěla, že se už vracím, ale Anet tu nechám.. Ve škole mě čekají ještě 3 přezkoušení.. Tak uvidíme jak to dopadne.. Ale pro Vás se nic nemění..

Na začátku prázdnin začne nová velká soutěž, tak doufám, že se vás zapojí co nejvíce. Ceny za soutěž se teprve budou řešit..

Čeho jste si mohli všimnout je další OC a to tentokrát Verči. Club můžete najít ZDE! Je to něco jako terhak. Je jasné, že OCT se budu věnovat zřejmě více, ale na OCVS budu taky dost často..

Kdo z Vás se chystá na koncert do K. Varů? Někteří mi psali, že by v KV chtěli sraz.. Pokud vás bude alespoň 5 co o sraz stojí, tak ho tam klidně udělám.. To záleží na Vás.. Kdyžtak mi pište do komentů..

Určitě nikdo nezapomněl.. Tedy alespoň doufám! Terezka má dnes své 13. narozeniny! Za celý club jí přeji všechno nejlepší!!

To je vše co jsem Vám chtěla..
Zatím Pa Monča

Rozloučení

1. června 2013 v 20:47 | Monča |  Monča píše..
Ahoj,
dnes jsem byla na muzikále.. Zároveň jsme se loučili s Míšou.. Snažila jsem se udržet slzy, ale ve chvíly, kdy jsem Míše přála hodně štěstí v životě, tak jsem to nezvládla a začla jsem prostě brečet.. Je mi to neskutečně líto.. 4 roky byla s námi, ale je to prostě její rozhodnutí, které musíme respektovat.. Myslím, že Verča bude taky skvělá.. S Verčou se znám.. Sice jen "trochu", ale víme kdo jsme + je to spolužačka jedné z mých nej kamarádek..

No to je asi vše co jsem vám chtěla.. PROSÍM NEŘEŠTE PROČ MÍŠA ODEŠLA! Až bude čas, tak Vám to řeknou nebojte :)

Zatím Pa Monča