Srpen 2013

Končím..

30. srpna 2013 v 0:41 | Anet
Ahoj .. Podle názvu článku asi víte, o čem budu psát...
Nechtěla jsem psát dlouhé slohy, ale vy by jste se mě na to stejně pak ptaly, tak to napíšu rovnou..

Odcházim ze všech blogů a stránek o 5A.. Zůstanu jen na jedné stránce, která není o Angels..
VÍCE V CČ

Terka|Heart|Bontonland

9. srpna 2013 v 14:13 | Míša-Nikee |  ღ Galerie ღ
Už je to víc než rok co jsem byla v bontonlandu na svém 3-tím koncertě :') tak rychle to utíká. Nevěřím tomu, že už je to rok a půl. Šílené. Mám tu fotku - jak nečekaně- Terky :) Je tam ještě taková malinká :3

-Fotka je upravená ;)


-Líbí se vám? :)
Míša :)

Hostivař 2013|Koláž

8. srpna 2013 v 15:09 | Míša-Nikee |  ღ Galerie ღ
Benešová se hlásí a oznamuje, že za dobu co tu nebyla neumřela. Nejdřív bych vám chtěla říct, že mě v nejbližší době čeká několik rozhodnutí. A pro mne nejsou lehká. Jedná se o to či opustit OCT, FanPage - 5Angels, Wendy Vošmiková. Musím nad tím dost přemýšlet. A není to nic jednoduchého. Tedy pro mně. Všichni určitě víte, že jsem opustila OCN. Obrečela jsem to. Odešla jsem, ale né z mé vlastní vůle. Nebudu tu psát kdo za tím stojí nebo tak, ale už to začíná i s OCT a bojím se, že ho v nejbližší době taktéž opustím. Potom to bude FP - 5A a WV. Až nakonec nebudu nikde. Bolí to. Bolí mě opouštět tyhle blogy. Ale dělám to proto, aby tenhle blog zůstal "nepošpiněný". Snad to někteří pochopíte :)
Za druhé je ta příjemnější část. Koukala jsem do fotek z hostivaře. Mám jich něco kolem 20-ti. Já vím. Málo. Ale já celej koncert probrečela. A neměla jsem náladu fotit. Vzala jsem všechny (5) kde je Terka a dala do koláže. Dávám vám jí sem. Aby tu ode mně aspoň něco bylo. :)


-Chcete některou přidat ve velkém? Kterou? (Ta druhá z leva už tu byla)
-Chcete fotku růží pro holky?

Ještě tu mám dotaz.. Když jsme holkám předávaly ceny někdo stál za náma a fotil si je. Jestli je tu ta osoba.. Nevím jak se jmenovala omlouvám se :/ A byla by ochotná mi poslat dvě, tři fotky, byla bych jí vděčná. :)

Mějte se :) Míša

Práce, Koncert, Práce

2. srpna 2013 v 19:37 | Monča |  Monča píše..
Ahoj,
jen Vám chci napsat, že přes prázdniny to tu bude "mrtví".. Nevím jak bude přidávat Anet, ale já moc ne.. Chodím přes týden do práce (nějak koncerty a muzikály platit musím) a o víkendech sotva stíhám prázdniny..

Každopádně zítra jedu na Kačinu.. Budu fotit, těm co jsem slíbila, že vemu podpisy tak se pokusím je vzít (akčně zapojím mamku a kámošku :D).. Všechny vaše přání mám zapsaná, tak se je pokusím splnit.. Budu fotit a asi i natáčet.. Uvidím podle situace.. Jinak s kým se uvidím?

Další info: Příští týden mi přijde první výplata.. Budu nechávat dělat výhry za soutěž, které se stejně skoro nikdo neúčatní a zkusím se domluvit s Luckou a dala bych udělat další kartičky.. Prosím pište kdo všechno by o to měl zájem, aby jsem jich dala vyrobit dostatečné množství..

To je asi vše co jsem chtěla..
Zatím Pa Monča